Niedziela, 27 września 2020 r. imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Aktualności

Aktualności 1 czerwca 18:00 wyświetleń: 541

Kanon krajoznawczy województwa zachodniopomorskiego

UWAGA! UWAGA!

Sprzedaliśmy już cały nakład egzemplarzy numerowanych drugiego wydania "Kanonu krajoznawczego województwa zachodniopomorskiego"! Zbieramy zamóienia na DODRUK drugiego wydania!

Publikacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czemu trudno się dziwić. Zespół krajoznawców przez wiele miesięcy opracowywał pierwszą edycję. Po sześciu latach od pierwszego wydania chęć poznawania Pomorza Zachodniego nie zmalała. To zainspirowało nas do intensywnych prac nad aktualizacją publikacji. Cieszymy się, że wędruje ona w Państwa ręce w najodleglejsze regiony Polski.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby posiadać egzemplarz w swojej biblioteczce - uruchomiliśmy zapisy na DODRUK drugiego wydania - żeby nie zabrakło egzemplarzy dla wszystkich chętnych.

Każde zamówienie potwierdzimy mailem zwrotnym..
W zamówieniu proszę podać dane do wysyłki oraz dane do faktury wraz z numerem NIP. Jeżeli nie potrzebujecie Państwo faktury – wystawimy paragon. Po wstawieniu paragonu wydanie faktury nie będzie już możliwe.
Przy składaniu zamówień przez inne kanały komunikacyjne (Facebook, Messenger, inne skrzynki mailowe, smsy) - będąziemy Państwa prosić o przesłanie zamówienia pod adresem: kanon@dudowie.pl, żeby uniknąć błędów i pomyłek.
Listę zamówień zamykamy 4 października 2020 r. o godz. 23.59 i wówczas wysyłamy zamówienie do drukarni.

Wydanie w twardej oprawie, kolorowe. Zawiera opisy najważniejszych atrakcji historycznych, kulturowych i przyrodniczych województwa, z podziałem na powiaty; skrócone opisy najciekawszych legend; około 200 zdjęć.
Pierwsze wydanie ukazało się w 2014 roku. Nakład został w całości wyprzedany.
Koszt 1 egzemplarza: 99 zł.

Koszt wysyłki - około 15 zł (opcje: kurier, paczkomat).

aktualizowano: 5 dni temu, 2020-09-21
Wszystkich rekordów:

dudowie.pl

Zachodniopomorskie Questy Regionalne

W ostatnim czasie upowszechnia się zwiedzanie przy wykorzystaniu questów - wierszowanych tekstów zawierających łamiegłówki i rebusy do odgadywania, a przy okazji zapoznających z historią danego miejsca.

»
4337
0
0
14 grudnia 2014 15:43 »

Warto przeczytać ...

KANON KRAJOZNAWCZY

Cudze chwalimy, swego nie znamy.

Jeździmy za granicę, na inne kontynenty, a często nie wiemy, jakie atrakcje kryją się za najbliższym zakrętem.

»
17429
1
1
29 kwietnia 2014 19:57 »

ZIEMIA PYRZYCKA NA STARYCH POCZTÓWKACH

<span style="\\&quot;font-size:" small;\\"="">Minialbum z kartkami wybranymi przez Wojciecha Kuźmińskiego z jego przebogatej kolekcji pokazuje piękno ziemi pyrzyckiej z przełomu XIX i XX stulecia.

 

»
36225
5
0
19 grudnia 2012 13:57 »

Społeczność ...

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

dudowie.pl

PL Szczecin, tel. +48 501 438 328 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone