Niedziela, 27 września 2020 r. imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

O nas

O nas 19 grudnia 2012 14:09 wyświetleń: 7549

Od kilkunastu lat zajmujemy się fotografowaniem, redagowaniem różnego rodzaju tekstów oraz pisaniem.

FOTOGRAFOWANIE
Robimy głównie zdjęcia krajobrazowe, przyrodnicze, ale też zdjęcia zabytków kultury. Wciąż uzupełniamy nasz bank zdjęć. W galerii umieściliśmy na razie najnowsze fotki, postaramy się stopniowo też poszerzać ją o zdjęcia archiwalne. Na konkretne zlecenia wykonujemy również zdjęcia do folderów, ulotek i gazetek reklamowych.

REDAKCJA
Redagujemy książki, przewodniki, czasopisma, różnorodne materiały reklamowe oraz mapy i plansze edukacyjne.

PISANIE TEKSTÓW
Ponieważ sporo podróżujemy, opisujemy także ciekawe miejsca, które udało nam się zobaczyć. Jesteśmy autorami wielu tekstów zamieszczonych w czasopismach turystycznych, a także w przewodnikach. Lubimy nowe wyzwania i nietypowe zlecenia.

Podróżowanie od zawsze było naszą pasją. Z każdego wyjazdu, nawet bliskiego i banalnego, staraliśmy się przywieźć garść wrażeń, zdjęć. A poznawanie świata stało się bardziej urozmaicone, odkąd podróżujemy razem. Inaczej widzi go polonistka, zafascynowana literaturą, legendami i mitami, i geograf – zwracający uwagę na rzeźbę terenu i opisujący procesy geologiczne niczym powieść sensacyjną.

Naszą pasją próbujemy dzielić się z innymi. Opisujemy ciekawe miejsca, które udało nam się zobaczyć, a teksty ilustrujemy własnymi zdjęciami.

ost. aktualizacja: 2012-12-30 22:22

dudowie.pl

Zachodniopomorskie Questy Regionalne

W ostatnim czasie upowszechnia się zwiedzanie przy wykorzystaniu questów - wierszowanych tekstów zawierających łamiegłówki i rebusy do odgadywania, a przy okazji zapoznających z historią danego miejsca.

»
4337
0
0
14 grudnia 2014 15:43 »

Warto przeczytać ...

KANON KRAJOZNAWCZY

Cudze chwalimy, swego nie znamy.

Jeździmy za granicę, na inne kontynenty, a często nie wiemy, jakie atrakcje kryją się za najbliższym zakrętem.

»
17429
1
1
29 kwietnia 2014 19:57 »

ZIEMIA PYRZYCKA NA STARYCH POCZTÓWKACH

<span style="\\&quot;font-size:" small;\\"="">Minialbum z kartkami wybranymi przez Wojciecha Kuźmińskiego z jego przebogatej kolekcji pokazuje piękno ziemi pyrzyckiej z przełomu XIX i XX stulecia.

 

»
36225
5
0
19 grudnia 2012 13:57 »

Społeczność ...

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

dudowie.pl

PL Szczecin, tel. +48 501 438 328 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone