O nas 19 grudnia 2012 14:09 wyświetleń: 4870

Od kilkunastu lat zajmujemy się fotografowaniem, redagowaniem różnego rodzaju tekstów oraz pisaniem.

FOTOGRAFOWANIE
Robimy głównie zdjęcia krajobrazowe, przyrodnicze, ale też zdjęcia zabytków kultury. Wciąż uzupełniamy nasz bank zdjęć. W galerii umieściliśmy na razie najnowsze fotki, postaramy się stopniowo też poszerzać ją o zdjęcia archiwalne. Na konkretne zlecenia wykonujemy również zdjęcia do folderów, ulotek i gazetek reklamowych.

REDAKCJA
Redagujemy książki, przewodniki, czasopisma, różnorodne materiały reklamowe oraz mapy i plansze edukacyjne.

PISANIE TEKSTÓW
Ponieważ sporo podróżujemy, opisujemy także ciekawe miejsca, które udało nam się zobaczyć. Jesteśmy autorami wielu tekstów zamieszczonych w czasopismach turystycznych, a także w przewodnikach. Lubimy nowe wyzwania i nietypowe zlecenia.

Podróżowanie od zawsze było naszą pasją. Z każdego wyjazdu, nawet bliskiego i banalnego, staraliśmy się przywieźć garść wrażeń, zdjęć. A poznawanie świata stało się bardziej urozmaicone, odkąd podróżujemy razem. Inaczej widzi go polonistka, zafascynowana literaturą, legendami i mitami, i geograf – zwracający uwagę na rzeźbę terenu i opisujący procesy geologiczne niczym powieść sensacyjną.

Naszą pasją próbujemy dzielić się z innymi. Opisujemy ciekawe miejsca, które udało nam się zobaczyć, a teksty ilustrujemy własnymi zdjęciami.

ost. aktualizacja: 2012-12-30 22:22
cofnij drukuj do góry