Szukasz przewodnika? 30 listopada -0001 00:00 wyświetleń: 13823
Tematy: turystyka (6) | wycieczki Szczecin (3) | wycieczki po Szczecinie (3) | wakacje (3) |

ZWIEDZAJ Z NAMI SZCZECIN I POMORZE

Fot. Remigiusz Józefowicz Fot. Remigiusz Józefowicz

Chcesz w ciekawy i niebanalny sposób poznać historię i kulturę Szczecina i Pomorza?

Zapraszamy do zwiedzania z nami tego przepięknego regionu. To na naszych terenach spotkać można pozostałości wspaniałych opactw cysterskich, tętniących życiem kilka wieków temu, tajemnicze szachownice, zostawione przez średniowiecznych budowniczych czy też podziwiać kunszt dawnych mistrzów budowlanych. Warto też posłuchać niezwykłych historii o ludziach, którzy tu kiedyś mieszkali i współtworzyli historię tej ziemi - książętach, kronikarzach, mieszczanach, a nawet... piratach i czarownicach.

Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami turystycznymi. Oprowadzamy na terenie miasta Szczecina oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Jako nieliczni w regionie specjalizujemy się w turystyce kulturowej.  

Propozycje wycieczek tematycznych – w zakładkach na stronie.

 

Małgorzata Duda

Z urodzenia i zamiłowania Pomorzanka. Specjalistka od legend i niezwykłych opowieści. Najbardziej lubi pracę z dziećmi. Współautorka przewodników i publikacji turystycznych.

tel. 501 438 328, e-mail: przewodnik@dudowie.pl

 

Tomasz Duda

Pilot i przewodnik z wieloletnim doświadczeniem. Od lat kształci też przyszłych adeptów turystyki, wykładając na Uniwersytecie Szczecińskim. Członek Komisji Egzaminacyjnej na pilotów wycieczek oraz przewodników turystycznych przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Autor i współautor przewodników i publikacji turystycznych.

tel. 509 246 575, e-mail: przewodnik@dudowie.pl

 

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług jako przewodników lub pilotów – zadzwoń lub napisz maila. Preferujemy kontakt mailowy. Ze względu na charakter naszej pracy nie zawsze możemy na bieżąco odbierać telefony.

 

ost. aktualizacja: 2013-06-22 23:23
cofnij drukuj do góry